YHTEYSTIEDOT

 

Toimisto 

 

      Puhelin (arkisin klo 12-15):                          040 5398 103 (HUOM. seurapuhelin poissa käytöstä 24.11-4.12 työmatkan vuoksi. Yhteydenotot tuona aikana vain sähköpostilla)
 Sähköposti:

 uimahyppyseuratiirat(a)gmail.com

   

 

Valmennustiimi

 

        

Satu Pirhonen                                           

Valmennuspäällikkö
 

Puhelin:

 050-3200 192
 

Sähköposti:   

satup.tiirat@gmail.com
   
 

Satu Uusitalo  

Valmentaja
 

Puhelin:

0400-645 079
 

Sähköposti:   

satuu.tiirat@gmail.com
 

 

 
 

Salla Sofieva

Nuorten olympiavalmentaja (NOV)  
 

Puhelin:

050-300 8953
 

Sähköposti:   

salla.tiirat@gmail.com
   
 Konstantin MiliaevValmentaja
 Sähköposti: kostya.tiirat@gmail.com

 


 

Muut valmentajat ja ohjaajat

 

        Ada Kinnula                                             ada.kinnula@gmail.com 
 Helmi Mälkiä helmi.malkia@gmail.com
 Hilma Leppioja  hilma.leppioja@gmail.com
 Ilona Askolin ilonaaskolin@icloud.com
 Inka Pekkarineninkapekkarinen@outlook.com
 Juho Junttila  juho.a.junttila@gmail.com
 Julia Shvedchikova julia.shvedchikova@gmail.com
 Kiia RistoKiia.e.risto@gmail.com
 Mikko Forsströmrafu.forsstrom@elisanet.fi
 Pinja Pylkäs   pinja.pylkas@gmail.com
 Roosa Kanervaroosa.kanerva@elisanet.fi
 Sofia Slöör    sofia.sloor@hotmail.com
 Tea Paavola  tea.paavola@gmail.com

                                                                           

 


 

 

Johtokunta 2022

 

      Karoliina Niemi                                         Puheenjohtaja
 Sari Slöör     Varapuheenjohtaja
 Salla Sofieva   Jäsen
 Satu Pirhonen  Jäsen
 Paula Lundmark       Varajäsen
 Susanna Leivonen  Varajäsen

 


 

 

Postiosoite

 

      Uimahyppyseura Tiirat ry                             
 Sammatintie 8 a 6   
 00550 Helsinki  

 

 

Laskutusosoite

 

  1. Verkkolaskut  
 003715338549 / MAVENTA  
 (003721291126) 

 

   
 2. Paperilaskujen skannauspalvelu 
 Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot: 
 Uimahyppyseura Tiirat 
 15338549 
 PL 100 
 80020 Kollektor Scan 
   
   
 

Y-tunnus: 1533854-9