YHTEYSTIEDOT

 

TOIMISTO 

 

 

      

Puhelin (klo 12-14.45)   

 

KESÄKUUSSA:

vko 24: ma ja ti

vko 25-26: ma-ke

        

p. 040 5398103

 

Sähköposti:

 uimahyppyseuratiirat(a)gmail.com

   
   

 

 

 

Valmennustiimi

 

Kysythän seuran yleiset kysymykset yllä olevista toimiston yhteystiedoista! Valmentajat vastaavat omia ryhmiään koskeviin kysymyksiin.

 

        

Satu Pirhonen (LOMALLA 5.-30.6.)          

Valmennuspäällikkö
 

Puhelin:

 050-3200 192
 

Sähköposti:   

satup.tiirat@gmail.com
   
 

Satu Uusitalo  

Valmentaja
 

Puhelin:

0400-645 079
 

Sähköposti:   

satuu.tiirat@gmail.com
 

 

 
 

Salla Sofieva (HOITOVAPAALLA)

Valmentaja
 

Puhelin:

050-300 8953
 

Sähköposti:   

salla.tiirat@gmail.com
   
 Konstantin MiliaevValmentaja
 Sähköposti: kostya.tiirat@gmail.com
   
 Jouni SeppänenKilpailuvastaava, valmentaja
 Puhelin:050-543 4821‬
 Sähköposti:jouni.tiirat@gmail.com

 


 

Muut valmentajat ja ohjaajat

 

   
        Eerika Repo                      eerrepo@gmail.com
 Oliver KraatzOliverkraatz@icloud.com
 Olivia Tavastolivia.tavast@gmail.com
 Paju AulioPaju@aulio.fi
 Inka Pekkarineninkapekkarinen@outlook.com
 Riina Tuominenriina.tuominen@edu.hel.fi
 Julia Shvedchikova julia.shvedchikova@gmail.com
 Roosa Kanervaroosa.kanerva@elisanet.fi
 Mikko Forsströmrafu.forsstrom@elisanet.fi
 Hannah Puranenhannahpuranen@gmail.com
 

Saara Kettunen

kettunen.sk@gmail.com
 Ronja Rundgrenronja.rundgren@gmail.com
 Meri Muromerituulikkimuro@gmail.com

                                                                           

 


 

 

Johtokunta 2024

 

      Karoliina Niemi                                         Puheenjohtaja
 Paula Lundmark  Varapuheenjohtaja
 Satu Pirhonen  Jäsen
 Susanna Leivonen        Varajäsen
 Riikka Korpi  Varajäsen

 


 

 

Postiosoite

 

      Uimahyppyseura Tiirat ry                             
 c/o Satu Pirhonen 
 Sammatintie 8 a 6   
 00550 Helsinki  

 

 

Laskutusosoite

 

  1. Verkkolaskut  
 003715338549 / MAVENTA  
 (003721291126) 

 

   
 2. Paperilaskujen skannauspalvelu 
 Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot: 
 Uimahyppyseura Tiirat 
 15338549 
 PL 100 
 80020 Kollektor Scan 
   
   
 

Y-tunnus: 1533854-9