YHTEYSTIEDOT

 

 

Uimahyppyseura Tiirat ry 

 

 

Sähköposti:  uimahyppyseuratiirat(a)gmail.com 

Puhelin / Toimisto : 040 5398 103 (arkisin klo 11-15)

 

 

POSTIOSOITE

Sammatintie 8 a 6 

00550 Helsinki


 

LASKUTUSOSOITE

1. Verkkolaskut

003715338549 / MAVENTA 

(003721291126) 

 

2. Paperilaskujen skannauspalvelu

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Uimahyppyseura Tiirat

15338549

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Y-tunnus: 1533854-9 

 

 


 

Valmennustiimi

 

        

Satu Pirhonen                                           

Valmennuspäällikkö
 

Puhelin:

 050-3200 192
 

Sähköposti:   

satup.tiirat@gmail.com
   
 

Satu Uusitalo  

Valmentaja
 

Puhelin:

0400-645 079
 

Sähköposti:   

satuu.tiirat@gmail.com
 

 

 
 

Salla Sofieva

Nuorten olympiavalmentaja (NOV)  
 

Puhelin:

050-300 8953
 

Sähköposti:   

salla.tiirat@gmail.com
   
 

Jouni Seppänen

Valmentaja
 

Puhelin:

050-543 4821
 

Sähköposti:   

jouni.tiirat@gmail.com
   

 


 

Muut valmentajat ja ohjaajat

 

        Ada Kinnula                                             ada.kinnula@gmail.com 
 Friida Bröms      friidab@gmail.com 
 Helmi Mälkiä helmi.malkia@gmail.com
 Hilma Leppioja  hilma.leppioja@gmail.com
 Ilona Askolin ilonaaskolin@icloud.com
 Inka Pekkarineninkapekkarinen@outlook.com
 Juho Junttila  juho.a.junttila@gmail.com
 Julia Shvedchikova julia.shvedchikova@gmail
 Mikko Forsströmrafu.forsstrom@elisanet.fi
 Minni Salminen   minnijulia.salminen@gmail.com
 Roosa Kanervaroosa.kanerva@elisanet.fi
 Ruska Lehtonen   ruskalehtonen@gmail.com
 Sofia Slöör    sofia.sloor@hotmail.com
 Tea Paavola  tea.paavola@gmail.com

                                                                           

 


 

 

Johtokunta 2021

 

      Karoliina Niemi                                         Puheenjohtaja
 Sari Slöör     Varapuheenjohtaja
 Salla Sofieva   Jäsen
 Satu Pirhonen  Jäsen
 Jouni Seppänen        Varajäsen
 Tiina Koutajoki   Varajäsen